^ Zpět na seznam

Získejte zdarma MIUč+ pro dotyková zařízení s Windows na jeden školní rok

Připravili jsme pro Vás možnost používat naše multimediální interaktivní učebnice (MIUč+) na dotykových zařízeních (tabletech) s operačním systémem Windows.

Nyní před oficiálním uvolněním aplikace plánovaném na prosinec 2014 máte možnost získat její betaverzi spolu s vybranými MIUč+ zdarma na jeden školní rok. Vylepšování aplikace bude probíhat průběžně, zapojením do akce tak máte možnost ovlivnit výslednou podobu čtečky svými názory.

Akce je určena pro školy, které disponují dotykovými zařízeními používajícími platformu Windows. Přihlašovat se můžete do 15. 9. 2014 prostřednictvím e-mailu: tablet@nns.cz. Na této adrese Vám rovněž rádi poskytneme další informace.

Zapojením do akce získáte betaverzi čtečky MIUč+ a až deset různých MIUč+ v licenci na jeden školní rok  zdarma (platnost od 1. 9. 2014 do 30. 9. 2015) na každý Vámi používaný tablet s Windows.

Mezi prvními tak budete moci se svými žáky využívat moderní výuku s MIUč+ na tabletech, kdy bude moci např. každý žák pracovat s interaktivním cvičením jinak dostupným pouze na interaktivní tabuli.

Na oplátku budeme rádi za Vaše připomínky a podněty, se kterými se na nás budete moci kdykoli obrátit prostřednictvím e-mailu tablet@nns.cz. Vaše celkové poznatky z používání MIUč+ pro tablet dále vyhodnotíme pomocí čtyř stručných dotazníků, které Vám zašleme v předpokládaných termínech (září, říjen a prosinec 2014 a závěrečný dotazník duben 2015).

MIUč+ pro tablet obsahují interaktivní verze tištěných učebnic a pracovních sešitů rozšířené doplňkovým obsahem jako interaktivními cvičeními, mezipředmětovými vztahy, fotografiemi, audionahrávkami nebo videi. Více o MIUč+ zde.

Nechat vzkaz