^ Zpět na seznam

Interaktivní materiály pro výuku anglického jazyka v 1.–3. ročníku ZŠ

Máme pro vás potěšující zprávu – máte možnost získat výukové interaktivní materiály pro výuku anglického jazyka v 1.–3. ročníku ZŠ zdarma.

Co pro to musíte udělat?

Téměř nic, stačí přejít na webové stránky projektu Tvorba nových interaktivních materiálů pro potřeby výuky anglického jazyka a 1.–3. třídách ZŠ – www.english-nns.cz. Na těchto stránkách se dozvíte podrobnější informace a pak už stačí jen námi vytvořené materiály využívat při výuce a připomínkovat je.

Jak je to možné?

Na tvorbu výukových interaktivních materiálů jsme získali grant a díky finančním prostředkům z ESF a státního rozpočtu budete moci tyto materiály nejen využívat zdarma, ale také spoluvytvářet. Tento projekt (Tvorba nových interaktivních materiálů pro potřeby výuky anglického jazyka a 1.–3. třídách ZŠ) je realizován v rámci OP VK, prioritní osa 1 – Počáteční vzdělávání. Realizace projektu probíhá od 1. 10. 2010 a jakmile budou shromážděna potřebná data a vytvořeny první „vlaštovky“ rádi se s vámi o ně podělíme.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

2 komentáře pro “Interaktivní materiály pro výuku anglického jazyka v 1.–3. ročníku ZŠ”

  1. Ivana Tulková napsal(a):

    Dobrý den , chci se touto cestou zeptat,zda stále platí Vaše nabídka možnosti zapojení se do projektu Tvorba materiálů na interaktivní tabuli v Aj pro 1.-3-ročník.Děkuji Tulková

  2. admin napsal(a):

    Dobrý den,
    do realizace našeho projektu stále můžete vaší školu přihlásit. Zaregistrujte ji na webu http://www.english-nns.cz a v e-shopu tamtéž si objednejte nabízené materiály.
    Dané výukové materiály by měly být k dispozici na školní rok 2012/2013.

Nechat vzkaz