^ Zpět na seznam

Síťové verze MIUč

Připravili jsme pro vás síťové verze multimediálních interaktivních učebnic (MIUč) z nakladatelství Nová škola, s.r.o. Nyní si naše MIUč můžete nainstalovat na síťový disk V: a využívat je na kterémkoliv počítači ve vaší škole, který má k tomuto síťovému disku přístup. Bohužel prozatím není možné si vybrat jiný síťový disk než disk V:. Pokud tento disk nemáte, určitě nebude pro vašeho správce sítě složité ho vytvořit.

Po kompletní instalaci dle návodu (ke stažení zde) již můžete začít využívat všech různorodých doplňků, kterými jsou MIUč zpestřeny – jednotlivé namluvené části textu, fotografie, videa, animace, doplňkové informace a zajímavosti, odkazy na webové stránky, vybrané stránky z učebnic jiných předmětů (mezipředmětové vztahy) a  různé typy interaktivních cvičení s řešením.

Všechny doplňky jsou součástí MIUč, nic není třeba dokupovat zvlášť.

Multimediální interaktivní učebnice z nakladatelství Nová škola jsou univerzální. Máte-li ve škole interaktivní tabuli (MIUč byly vyzkoušeny v nám známých systémech) nebo počítač s dataprojektorem, může vám být tento inovativní prostředek pro zkvalitnění a zpříjemnění výuky k dispozici. Jsou připraveny v multilicenční verzi, takže si je se získaným sériovým číslem můžete nainstalovat na neomezené množství počítačů ve škole, resp. na zmíněný síťový disk V:. Vyučující mají možnost si danou MIUč nainstalovat do svých domácích počítačů (bez jakýchkoliv závazků).

Chcete-li získat MIUč ve verzi pro instalaci na síťový disk, napište prosím na e-mail miuc@nns.cz, o jakou MIUč máte zájem. Ceny jsou shodné s MIUč pro instalaci na lokální disk. Objednáte-li si síťovou verzi, obdržíte i verzi pro instalaci na lokální disk (zdarma – pro domácí instalaci vyučujících). Pokud již máte zakoupenu některou MIUč a chcete ji získat i v síťové verzi, napište si o ni na e-mail miuc@nns.cz, zašleme vám ji zdarma.

Chcete-li si stáhnout program Activstudio SE pro práci s MIUč, můžete zde.

Pokud se o MIUč chcete dozvědět více, uspořádejte na své škole ukázkové semináře pro vyučující vaší školy a také pro vyučující z okolních škol. Přijedeme vám MIUč zdarma ukázat a ještě od nás dostanete slevové poukázky pro objednání MIUč z nakladatelství Nová škola, s.r.o. Více informací získáte zde.

3 komentáře pro “Síťové verze MIUč”

 1. David Sedláček napsal(a):

  Máme problémy s načítáním síťových verzí Dějepisu 8 a 9, jelikož balíky .FLP jsou opravdu obrovské a (pominu-li pomalé načítání ze sítě) vyvolají chybu ActivInspire (paměti)..
  Má ještě někdo takový problém?
  Jak ho řešit?

 2. admin napsal(a):

  Dobrý den,
  problémy s načítáním vámi zakoupených MIUč jsou pravděpodobně způsobeny otevíráním souborů v nesprávném programu. Prosím, otevírejte jednotlivé MIUč (případně jejich kapitoly) v programu ActivStudio. (Pokud tento program nemáte, požádejte o jeho instalaci vašeho dodavatele interaktivních tabulí ActivBoard.)
  Bohužel je nutné pracovat s MIUč v programu ActivStudio, neboť prozatím nebyly do programu ActivInspire převedeny. V současné době ale již pracujeme na převodu našich MIUč do tohoto nového prostředí a jakmile budou převedeny, dáme vám vědět a budete moci získat tyto verze, se kterými bude pro vás práce jednodušší.

 3. David Sedláček napsal(a):

  Dobrý den,
  děkuji za radu, pomohla.

Nechat vzkaz