< Zpět

MIUč+ Výchova k občanství 9 - časově neomezená šk. multilicence

Cena s DPH:
8990 Kč
Cena bez DPH:
8172.81 Kč
ks
Kód:9-90-1
Počet stran:0
Formát:
Vazba:
Stav:Skladem

Nová multimediální interaktivní učebnice Výchova k občanství 9 přináší ucelený pohled na aktuální společenskovědní témata. Pokrývá témata: finanční gramotnost, ekonomika, mezinárodní spolupráce, globalizace, náboženství, volba střední školy a povolání. V učebnici je řada praktických ukázek, které žáci mohou využít v reálném životě.

MIUč+ Výchova k občanství 9 obsahuje interaktivní verzi tištěné učebnice a řadu multimédií:

- Ve více než 130 interaktivních cvičení si žáci procvičí probíranou látku. Cvičení jsou různorodá (např. přiřazování, doplňování, správná a chybná tvrzení, práce s mapou, tvoření rozpočtu, počítání úroků, vyhledávání aktuálních dat v literatuře nebo na internetu). Průběžně jsou zařazovány opakovací kvízy (jedna správná varianta i více správných variant). V ekonomické kapitole si žáci vyzkouší práci se statistickými údaji. Jedná se především o interpretaci dat tabulek a grafů (sloupcový, spojnicový i výsečový). Součástí většiny interaktivních cvičení je řešení.
- Tři videa obsahují i kontrolní otázky.
- Tři animace názorně vysvětlují probíranou látku z učebnice.
- Mezipředmětové vztahy – po kliknutí na ikonku se zobrazí konkrétní úryvek z jiné učebnice z DUHOVÉ ŘADY. Jedná se především o dějepis a zeměpis
- Zajímavosti obsahují aktuality a zajímavé rozšíření učiva. Ve finanční a ekonomické kapitole jsou zařazeny speciální zajímavosti pro ekonomy.
- Audionahrávky textu učebnice si můžete s žáky poslechnout kliknutím na reproduktor.
- Vybraná anglická klíčová slova jsou namluvena rodilým mluvčím.
- Správná řešení opakovacích úkolů si můžete snadno zkontrolovat kliknutím na klíč. Nechybí řešení matematických příkladů u finanční gramotnosti.
- Fotoalba obsahují další fotografie k probíraným tématům.
- Webové adresy odkazují na další informace (např. statistiky a zákony) a videa.

Náhledové stránky


Doporučené zboží

Výchova k občanství 9

Cena s DPH:
129 Kč
Cena bez DPH:
117.27 Kč
 ks