< Zpět

MIUč+ Oskarova prvouka 1 (učebnice) - časově neomezená školní multilicence

Cena s DPH:
8990 Kč
Cena bez DPH:
8172.81 Kč
ks
Kód:1A-74-1
Počet stran:0
Formát:
Vazba:
Stav:Skladem

Časově neomezená školní multilicence pro používání jak na počítači, tak na tabletu s OS Windows či Android. Interaktivní verze přispívá k efektivnosti výukového procesu a poskytuje žákům jasnou vizuální oporu. 

V současné době stále doplňujeme další multimédia (např. interaktivní cvičení a videa) do MIUč+, proto doporučujeme stahování aktualizací

MIUč+ Oskarova prvouka 1 (Objevujeme a poznáváme s Oskarem) obsahuje nejen interaktivní verzi učebnice, ale také interaktivní cvičení, videa a fotoalba. Je významnou a často využívanou pomůckou vyučujícího při výuce. Napomáhá rychlejší orientaci v učebnici, tj. se kterou stranou, případně se kterým cvičením se bude v daném okamžiku pracovat.

Zvyšuje celkovou efektivitu práce žáků, jejich zájem o výuku, svým obsahem (interaktivní cvičení, fotoalba, …) zprostředkovává prohloubení vědomostí, individualizaci při výuce, rozšíření poznatků o daném tématu apod.

Součástí MIUč+ jsou Oskarovy pokusy 1 (sada pokusů pro 1. a 2. ročník). MIUč+ obsahuje ověřené pokusy, které mohou žáci se snadno dostupnými pomůckami (např. plastový kelímek, malý talíř, voda, rozinky apod.) provádět samostatně. Materiály jsou určené pro vyučující a v dostatečném rozsahu zahrnují metodické pokyny k práci, fotografický návod na provedení pokusu a také vysvětlení pokusu v podobě zjednodušené i v podobě odbornější.

Rozsah a čas zařazení pokusů do výuky je čistě na vyučujícím, tj. dle možností konkrétní třídy, a to v průběhu 1. nebo 2. ročníku.

MIUč+ lze spustit jako instalovanou verzi i na www.ucebnice-online.cz. Více informací na: https://www.nns.cz/support/.

 

Náhledové stránky