Aktuality

NOVINKA Jak psát tiskacím od 3. ročníku ZŠ

redaktor, 29. 1. 2016

Právě vyšlo:
- Písanka pro 2. ročník, 2. díl, z řady Píšeme tiskacím písmem
- Jak psát tiskacím od 3. ročníku ZŠ - písanka sloužící k výuce nevázaného písma je určena žákům 3. ročníků, kteří se dosud učili psát vázaným písmem. Je tak alternativou výuky nevázaného písma od 1. ročníku, k níž slouží řada Píšeme tiskacím písmem pro 1. ročník.

Písanky pro 3. ročník, 1. a 2. díl, připravujeme.

NOVINKY 2016

redaktor, 29. 1. 2016

Zde naleznete seznam nově vydaných titulů k 29. 1. 2016.

Pokyny ke hrám v Čítance 4 NOVĚ a multimediální interaktivní učebnice

redaktor, 7. 1. 2016

Zde si můžete stáhnout ve formátu PDF Pokyny ke hrám v Čítance 4 NOVĚ z připravovaného Metodického průvodce Čítankou 4 a 5 NOVĚ.

V současné době připravujeme multimediální interaktivní učebnici MIUč+ Čítanka 4, která bude obsahovat množství interaktivních cvičení (především na procvičení čtení s porozuměním). Na žáky a žákyně čeká Tajemná místnost, kde jim duchové ukryli nápovědy. MIUč+ dále obsahuje fotografie, mezipředmětové vztahy (z přírodovědy a vlastivědy), webové odkazy a vybraná anglická klíčová slova namluvená rodilým mluvčím.

Co nového připravujeme?

redaktor, 6. 1. 2016

.

NOVINKA Matematika Rovinné útvary

redaktor, 16. 12. 2015

• Učebnice a pracovní sešit mají udělenu schvalovací doložku MŠMT.
• Řada je vytvořena v souladu s RVP ZV.
• Jednotlivé učebnice můžete zařadit individuálně podle ŠVP.
• Připravujeme multimediální interaktivní učebnici MIUč+, která bude obsahovat interkativní verzi učebnice, interaktivní verzi pracovního sešitu, animace, motivační interaktivní cvičení, interaktivní rozcvičky, anglická klíčová slova namluvená rodilým mluvčím a další multimédia.

NOVINKY 2015

redaktor, 16. 12. 2015

Zde naleznete seznam nově vydaných titulů k 16. 12. 2015.

Vyzkoušejte kteroukoli MIUč+ zdarma na 30 dní

redaktor, 7. 12. 2015

NOVINKA MIUč+ Český jazyk 7

redaktor, 27. 11. 2015

MIUč+ Český jazyk 7 obsahuje interaktivní verzi tištěné učebnice (u většiny cvičení je řešení), interaktivní cvičení, mezipředmětové vztahy, audia, webové odkazy a zajímavosti. Vybraná anglická klíčová slova jsou namluvena rodilým mluvčím.

Vyzkoušejte tuto MIUč+ na 30 dní zdarma.

NOVINKA Matýskova matematika pro 4. ročník

redaktor, 30. 10. 2015

Řadě učebnic a pracovních sešitů pro výuku matematiky ve 4. ročníku ZŠ byla udělena schvalovací doložka MŠMT. Řada se skládá ze tří učebnic a tří pracovních sešitů.
Připravujeme:
- MIUč+ Matýskova matematika pro 4. ročník
- výuková videa na www.matyskova-matematika.cz
- metodické průvodce pro 4. ročník

NOVINKA Jak se zachovat, když…

redaktor, 30. 10. 2015

Učebnice Jak se zachovat, když… má udělenu schvalovací doložku MŠMT. Učebnice přináší přehledně rozčleněná témata týkající se ochrany obyvatelstva za mimořádných událostí a je koncipována v souladu s RVP ZV.

Je určena pro žáky 6.–9. ročníku a vyučující mohou pracovat s jednotlivými oddíly, případně kapitolami podle potřeb svých ŠVP ZV. Žáci se v ní mohou seznámit se zásadami bezpečného chování při mimořádné události i s tím, jak jí – pokud to lze – předcházet.